Multicar

Venkovní úklidová technika Multicar (Multikára)

multicar

Multicar (značka je také známa pod českým výrazem Multikára či Multikar) je německá značka kompaktních nosičů nástaveb a transportérů s dlouholetou tradicí. Kvalita a výkonnost těchto multifunkčních užitkových vozidel je založena na více než 80 letech zkušeností. Značka Multicar je absolutní jedničkou na trhu malých nosičů komunálních nástaveb nejen v České republice, ale i mnoha dalších zemích. 

Výrobní závod Multicar se nachází ve Waltershausenu ve středním Německu. V roce 1998 se společnost Multicar stala součástí firmy Hako Werke GmbH. Společnost Unikont Group s.r.o. je výhradním dovozcem lehkých užitkových vozidel Multicar pro Českou republiku od roku 2005. 

Úzce spolupracujeme s českými i zahraničními výrobci nástaveb a nabízíme mnoho variant celoročního využití, zejména v komunální oblasti, zahradnictví, stavebnictví nebo likvidaci odpadu. Značka Multicar nabízí robustní řešení i pro nejtěžší práce všeho druhu a dává Vám možnost využít více než 100 druhů nástaveb a splnit tak veškeré Vaše požadavky.

V současné době se vyrábí tři typové řady vozidel Multicar:

 

 Multicar M27 Compact : vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb

Multicar M31 : kompaktní nosiče nástaveb a transportéry

Multicar M29 : úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry