fbpx

AS 62 4T B&S

Spolehlivý čtyřdobý motor

Sekačka je navržena na mulčování trávy vysoké až 90 cm. AS 62 4T B&S si skvěle poradí na členitém terénu s mnoha překážkami – například v sadech. Díky pohyblivým předním kolům je sekačka velmi obratná. Ideální stroj pro soukromé uživatele, poskytovatele služeb i obce.

Sekačka je vybavena motorem Briggs & Stratton 850 E-Series I/C o výkon 5,7 koní a objem 190 cm³. Hřídel motoru a nože jsou odděleny klínovým řemenem a chrání tak motor před nárazy kamenů nebo kořeny. Vysoká síla sekačky je výsledkem redukce otáček motoru a nože v poměru 1,6: 1.

Sekačka AS 62 4T B&S je vybavena systémem křížových nožů, který spolehlivě poseká podrost vysoký až 90cm. Výška sekání je nastavitelná pro každou nápravu zvlášť, variabilně na pět úrovní vpředu a vzadu. Obsluha může také plynule regulovat rychlost jízdy ,,Variomatic“  od 1,9 až 4 km/h. Pohyblivá přední kola umožňují pohodlné řízení, otáčení a manévrování kolem překážek. Kuželová žací skříň zajišťuje rovnoměrný průchod posekaného materiálu.

Bočně a výškově nastavitelná řidítka jsou standardně vybavena antivibračním systémem VibrationProtect, který snižuje vibrace do rukou na minimum. Sekačku AS 62 4T B&S lze složit a snadno přepravovat v osobním voze.

  • Garance kvality
  • Neobvyklá odolnost
  • Skvělá výdrž

Silná a obratná sekačka

Technické údaje

Technické údaje
Šířka sečení61 cm
Max. výška trávy90 cm
MotorB&S 850E I/C
Zdvihový objem190 cm³
Max. výkon4,1/5,5 kW (k)
Jmenovitý výkon3,7/5,1 kW (k)
Jmenovité otáčky3600 ot./min
Spojka nožeANO
Zadní výhozANO
Uzavřená žačí skříňANO
Nůžkřížový
Výška sečení50 - 100 mm
Pohonmechanický
Počet rychlostních stupňůVario
Max. rychlost3,8 km/h
Objem nádrže1,2 l
Rozměry DxŠxV191x70x99 cm
Hmotnost67 kg

Máte zájem o naše stroje nebo potřebujete poradit?

Zpět nahoru

Zahrajte si naši
online hru a soutěžte o skvělé ceny!

Jdeme na to!