fbpx

AS 600 Multifunkční stroj

Oscilační technologie sečení trávy, známé spíše jako žací lišty, jsou při sečení obzvláště šetrné k hmyzu a drobným živočichům. Trojúhelníkové nože, které se pohybují proti sobě, čistě odřezávají trávu jako nůžky. Trávy a rostliny zůstávají neseříznuté, v plné délce na povrchu a začínají schnout. Za příznivých povětrnostních podmínek může tráva rychle uschnout a pak ji lze pomocí zavíjení a sběru použít jako seno. Posečenou trávu lze odebírat ručně pomocí nakládacího vozu nebo lisu na balíky.

Nosič nářadí AS 600 MultiPro je vybaven robustním motorem Honda GX 270 OHV s digitálním zapalováním CDI. Výškově a bočně nastavitelná rukojeť zajišťuje ergonomickou pracovní polohu a vestavěný tlumič vibrací snižuje vibrace.

Pro nový AS 600 MultiPro jsou na výběr dvě dvounožové žací lišty: profesionální žací lišta ESM a robustní žací lišta LOSI. U tohoto typu žací lišty se horní a spodní žací nůž pohybují proti sobě. Výhodou v tomto ohledu je bezvibrační režim, žádné ucpávání a vysoká rychlost sečení.

K dispozici jsou také dvě další přídavná zařízení pro údržbu zeleně: cepová sekačka o šířce 68 cm pro sekání zplstnatělé trávy a podrostu a zametací kartáč o šířce 100 cm pro čištění cest a ploch, např. po použití mechanických kartáčů na plevel.

  • Garance kvality
  • Neobvyklá odolnost
  • Skvělá výdrž

Multifunkční stroj pro širokou paletu nástaveb

Technické údaje

Typ motoru Honda GX 270
MotorČtyřtaktní motor, 1-válcový
Zdvihový objem270 cm³
Max. výkon 6,3/8,6 kW (hp)
Jmenovitý výkon5,6/7,6 kW (hp)
Otáčky2900 ot./min.
pohon, variabilní hydrostatická převodovkaANO
Max. rychlost5,3 km/h
Diferenciál s omezenou svornostíANO
Rozměry D/Š/V 200x80x97 cm

Máte zájem o naše stroje nebo potřebujete poradit?

Zpět nahoru