fbpx

AS 585 EKM

AS 585 KM mění produkci píce pro zvířata v efektivní a pohodlný úkol, protože využívá princip bubnového sečení: čtyři pružné, výkyvné nože jsou připevněny na spodním konci bubnu a při otáčení se tlačí směrem ven, čímž několik centimetrů nad zemí sekají vysokou trávu až do výšky 60 cm. Dlouhá tráva se pak ukládá do pokosů, které se snadno sbírají. Čtyřtaktní motor OHV XP 200 se zdvihovým objemem 196 cm3 a výkonem až 4,8 k v kombinaci se záběrem 62 cm zajišťuje pracovní výkon dosahující 1 500 m² za hodinu.

Produkce píce a sena bez emisí s novým rotačním žacím strojem AS 585 E-KM
Elektrický pohon AS-Motor 56 V má výkon běžného čtyřtaktního spalovacího motoru o objemu 200 cm³. Energii mu dodávají dva profesionální přenosné 56V akumulátory, každý o kapacitě 12 Ah. To je obrovský energetický obsah 1 344 Wh. Pohonná jednotka zvládá výkonové špičky bez vypínání. Inteligentní systém „Power-Peak“ vyrovnává paralelně připojené akumulátory. Vnější baterie v patentovaném tvaru ARC jsou výborně chráněny proti přehřátí. Důležité při sečení sena v horkém létě.

Funkce pohonu se ovládá pomocí páky s rychlostí jízdy vpřed 2,4 km/h. Diferenciál zadních kol lze ručně zablokovat pro zvýšení pohonu v obtížném terénu, zatímco vodicí lištu lze nastavit do výšky obsluhy pro pohodlnou práci nebo odklopit pro jednoduchou přepravu. Rotační sekačku AS 585 E-KM tak lze přepravovat i v o něco větším automobilu.

Vynikající poměr ceny a výkonu a nenáročný provoz dělají z AS 585 E-KM pohodlný a efektivní nástroj pro výrobu pícnin.

  • Garance kvality
  • Neobvyklá odolnost
  • Skvělá výdrž

Akumulátorová disková sekačka – bezemisní a snadno ovladatelná

Technické údaje

Technické údaje
Šířka sečení62 cm
Max výška trávy60 cm
MotorAS-Motor Electric
Spojka nožeANO
Výhozboční
Flexibilní nožeANO
Nastavitelný boční výložníkANO
Nastavení výšky sečenípočet stupňů 1
Pohon kolANO
Počet rychlostních stupňů vpřed, řemenem1
Max rychlost2,7 km/h
Uzávěrka diferenciálu, manuálníANO
Nastavení řídítek: výškovéANO
Startérelektrický
Objem nádrže1,2 l
Rozměry D/Š/V 173x82x119 cm
Hmotnost64,5 kg

Máte zájem o naše stroje nebo potřebujete poradit?

Zpět nahoru