fbpx

AS 50 EWeedHex

Plevel je bohužel vždy v sezóně: obrubníky, parkoviště nebo sportovní hřiště je třeba několikrát ročně zbavovat nežádoucího porostu. Ne nadarmo je používání pesticidů přísně regulováno, je povoleno jen na určitých plochách a – pozor – není vlastně nutné. Chytrou, k životnímu prostředí šetrnou alternativou k chemickému klubu je čistě mechanické odstraňování plevele pomocí odstraňovače plevele AS 50 E-WeedHex.

Odstraňování plevele pomocí profesionálního elektrického pohonu AS-Motor
AS 50 E-WeedHex odstraňuje divoký porost pomocí patentovaného kyvadlového kartáčového systému tam, kde nelze použít těžkou techniku. Odstraňovač plevele tak dokonale čistí podél obrubníků, zdí, ze spár a mezi kameny. Stejně tak bez námahy zajistí čistotu na parkovištích a terasách s trávou nebo kostními kameny. Spolehlivě vyčistí i zpevněné plochy nebo popelové jámy. Jeho pracovní rychlost lze nastavit tak, aby vyhovovala povrchu nebo terénu. Jeho sběrný vak odstraňuje nutnost únavného zametání.

Šetrný k povrchům a efektivní výkon
AS 50 WeedHex pracuje šetrně a rovnoměrně díky odstředivě řízenému přítlaku kartáče. S pracovním záběrem 50 cm je jeho maximální plošný výkon přibližně 1 000 metrů čtverečních za hodinu. Jeho 25litrový sběrný vak bezpečně shromažďuje odstraněný plevel. Odstraňování a sběr plevele jsou tak automaticky realizovány v jednom kroku. AS 50 E-WeedHex dosahuje nejlepších výsledků na rovné dlažbě, zatravňovacích dlaždicích a podél okrajů a obrubníků. Není vhodný pro čištění minerálních povrchů a nerovných chodníků. Jeho dvojitý ochranný kryt proti kamenům (certifikát DPLF) udržuje odletující kameny nebo větší části rostlin bezpečně na uzdě, a to i během manévrů. Zajišťuje také velmi tichý provoz. Díky kompaktním přepravním rozměrům se AS 50 E-WeedHex snadno přepravuje.

  • Garance kvality
  • Neobvyklá odolnost
  • Skvělá výdrž

Mechanický bateriový odstraňovač plevele na povrchy a hrany

Technické údaje

Šířka záběru50 cm
Typ motoru AS-Motor Electric
Obsah motoru3,2/- kW (hp)
Otáčky2800 ot./min.
Jmenovitý výkon50 V
Max. výkon motoru56 V
Kartáčepletací
Přímý pohon kartáčůANO
Sběrný vakANO
Vhodné narovné chodníky, obrubníky,
Nastavení řídítekvýškové
Pohon kolANO
Variomatic (proměnné otáčky) ANO
Max rychlost3,8 km/h
Rozměry D/Š/V 192x61x99 cm
Hmotnost69 kg
Hladina akustického tlaku v provozní poloze72,4 dB
Kyvné rameno2,2 m/s²

Máte zájem o naše stroje nebo potřebujete poradit?

Zpět nahoru