fbpx

AS 30 EWeedHex

Lehký a obratný AS 30 E-WeedHex spolehlivě odstraňuje plevel na nerovných površích, jako jsou dlažební kostky, podél zdí a obrubníků a v úzkých oblastech. Díky tichému akumulátorovému pohonu je tento odstraňovač plevele ideální tam, kde je problém s hlukem, jako jsou obytné oblasti, nemocnice a školky.

Plný výkon pro profesionály s elektrickým pohonem AS-Motor
Kartáč na plevel je poháněn mimořádně silným elektrickým pohonem AS-Motor. Dva 56V 10Ah lithium-iontové akumulátory umožňují provozní dobu přes 90 minut v závislosti na typu kartáče a způsobu použití. Díky bezkartáčovému akumulátorovému motoru pracuje AS 30 E-WeedHex výrazně tišeji, bez výfukových plynů a s menšími vibracemi než odstraňovače plevele se spalovacími motory. Akumulátor lze snadno a bez použití nářadí vyměnit díky rychlovýměnnému systému.

Vysoký točivý moment kartáče díky převodovce motor-kartáč
Co se týče výkonu, AS 30 E-WeedHex dokonce překonává své sestry se spalovacími motory. Enormně vysoký točivý moment motoru o výkonu 3 200 W na kartáči zajišťuje, že ani nepoddajný plevel nemá šanci. Snížené otáčky kartáče pouze 600 otáček za minutu zabraňují vyhazování kamenů. V kombinaci s ochrannou tkaninou se výrazně snižuje riziko odštípnutí kamene i tvorba prachu. Individuálně výškově nastavitelná kolečka umožňují naklápění kartáče do stran. To umožňuje odstraňování plevele i ve štěrbinách, spárách nebo výklencích.

Výběr správného kartáče
AS 30 se standardně dodává bez kartáče. Podle oblasti použití si můžete vybrat ze tří různých kartáčů. Agresivní ocelový kotoučový kartáč pro nejvyšší řeznou sílu. Nově vyvinutý nosič kartáčů, který lze osadit až 3, 4 nebo 6 copánkovými kartáči AS 30 WeedHex. Kartáče lze snadno a pohodlně měnit pomocí rychlovýměnného systému.

Uzlové kartáče nosiče kartáčů ještě lépe čistí prohlubně a nabízejí vysoký komfort obsluhy díky zvýšené hladkosti chodu. Pro citlivé podklady (např. slinek, přírodní kámen, dřevěné podlahové desky, terakota atd.) je volitelně k dispozici nylonový kartáč s jemnou řeznou silou.

  • Garance kvality
  • Neobvyklá odolnost
  • Skvělá výdrž

Mechanické odstraňování plevele s bateriovým pohonem

Technické údaje

Technické údaje
Pracovní šířka35 cm
MotorAS-Motor Electric
Výkon3,2/- kW (hp)
Otáčky2600 ot./min
Jmenovité napětí50 V
Max napětí56 V
Vhodný narovnou i nerovnou dlažbu, obrubníky, štěrkové cesty
Nastavení řídítekvýškové
Rozměry D/Š/V 157x61x108 cm
Hmotnost38 kg
Volitelnédiskový kartáč nylonový 35cm / diskový kartáč ocelový 35cm / držák na copové kartáče 42cm
Hladina akustického tlaku v provozní poloze70 dB
Kyvné rameno1,35 m/s²

Máte zájem o naše stroje nebo potřebujete poradit?

Zpět nahoru

Zahrajte si naši
online hru a soutěžte o skvělé ceny!

Jdeme na to!