fbpx

Glutton ZEN

Budoucnost na dosah je 100% elektrická

Kompaktní, výkonný a tichý zametací stroj Glutton® Zen® je ideálním čističem pro centra měst, uličky, pěší zóny, náměstí, historická centra, tržiště, stísněná nebo nepřístupná místa.

Díky Glutton® Zen® je vaše město čisté a klidné a méně zatěžuje životní prostředí i váš provozní rozpočet.

  • Garance kvality
  • Neobvyklá odolnost
  • Skvělá výdrž

Technické údaje

Životní prostředí100% elektrický, napájen nejmodernějšími lithiovými bateriemi. Zametač nevypouští žádné emise CO₂ ani výfukové plyny, za zametacím strojem se neuvolňuje žádný prach.
Klid a tichoMaximálně tichý, rychlý a nenápadný. Ideální při úklidu zejména v okolí nemocnic, obytných čtvrtí, škol atd.
ErgonomieProstorná a pohodlná kabina, prostor pro obsluhu vysokou až 2 metry, panoramatické čelní sklo zaručuje maximální vizuální komfort bez rizika oslnění sluncem. Ze skleněné podlahy je vidět na sací jednotku a pracovní plochu, což zajišťuje větší pohodlí při úklidu. Vaše obsluha má zaručenou pohodlnou jízdu: kvalitní sedadlo, vyhřívání a klimatizace, vyhřívané čelní sklo, rádio, USB nabíječka, GPS, odhlučnění, chladicí box, úložné prostory, intuitivní ovládání atd.
Provozní nákladyDobíjení elektrického Glutton® Zen® je mnohem levnější než plnění nádrže u starších generací zametacích strojů s benzinovým motorem. To výrazně snižuje provozní náklady a snižuje náklady na údržbu na pětinu!
EfektivitaGlutton® Zen® zaručuje vyšší návratnost vaší investice. Jeho výkonné sání a velmi dlouhá životnost baterie jsou spojenci vašich úklidových týmů. Můžete uklízet centrum města nepřetržitě po celý den, aniž byste museli dobíjet baterie.
PřipojeníDíky dvěma chytrým obrazovkám, GPS a možnostem geolokace se Glutton® Zen® mění a roste s vámi a generuje "velká data".

Máte zájem o naše stroje nebo potřebujete poradit?

Zpět nahoru