Vnitřní úklidová technika

Unikont Group s.r.o. je lídrem mezi dodavateli úklidové a čisticí techniky. Za dobu své existence jsme pomáhali řešit problémy s úklidem a čištěním ve více než 10 000 firmách. Klademe důraz na kvalitu dodávané čisticí techniky, vysokou úroveň servisu a poskytování komplexních služeb zákazníkům. Čisticí a úklidové stroje od nás směrují do všech odvětví průmyslu, služeb a obchodu.

Mezi klienty společnosti Unikont Group s.r.o. patří obchodní řetězce, velké nadnárodní korporace a celá řada malých a středních firem z mnoha oborů. Klienti si mohou vybrat ze širokého portfolia úklidové techniky – od podlahových mycích strojů, zametacích a lešticích strojů, profesionálních nebo průmyslových vysavačů až po úklidové pomůcky a chemii od předních světových výrobců, jako je Hako, PowerBoss, Wieland, Ribo, Ghibli nebo Duplex. Vysoká kvalita společně s jednoduchou obsluhou a údržbou těchto úklidových strojů je řadí mezi nejefektivnější a nejvíce žádané.

Vytvoření bezplatné optimalizace řešení krátkodobých a dlouhodobých pronájmů čisticích strojů, poskytování celé řady finančních služeb, garance servisního zásahu do několika hodin – to vše je samozřejmost, na kterou jsou dnes naši zákazníci zvyklí.