Sekačky

AS-Logo_new

AS Motor je německá rodinná firma sídlící v obci Bühlertann severně od Stuttgartu s více než 50letou tradicí. Její nejvyšší prioritou je důraz na inovaci, kvalitní výrobu a spolehlivost. Sekačky AS Motor si získaly renomé po celém světě jako vysoce výkonné, kvalitní stroje s nízkými náklady na údržbu. Bez ohledu na to, před jakou výzvou stojíte – vyberete-li si sekačku od AS Motor, vždy vyberete správně.

Sortiment nabízených strojů AS Motor je velmi široký a zahrnuje ručně vedené mulčovače i sekačky se sběrem a modely na sečení vysoké trávy, traktorové sekačky, kladívkové mulčovače, bubnové sekačky a další speciální zařízení určená do lesa nebo k odstraňování plevele.

Servisní a prodejní místa v ČR :

AS-Motor_Katalog_2022.pdf

timan_logo_3

 

Timan je mezinárodní společnost založená v Dánsku, zabývající se výrobou strojů na údržbu zeleně a chodníků, zejména dálkově ovládaných mulčovačů. Její produkty jsou v Evropě nabízeny v síti distributorů značky AS Motor. Export strojů Timan má vzrůstající tendenci. Návrh, konstrukce a výroba je soustředěna ve městě Tim. Timan je značkou dobré kvality a spolehlivosti. Při výrobě používají se jen ty nejlepší technologie. I díky tomu stroje od firmy Timan pracují několik let v každodenním provozu.