bootstrap slider

Multicar TREMO

tremo B

Multicar TREMO CARRIER

-Vozidla Multicar TREMO CARRIER, to je vysoký výkon na nejmenším možném prostoru. Díky jeho kompaktnosti, 369/130/203 cm (d/š/v) a obratnosti je vhodným pomocníkem při čištění ulic a cest.

-Multicar TREMO CARRIER je výkonným pomocníkem ve všech ročních období. S plynulým hydrostatickým pohonem se dvěma stupni, které lze zařadit i při zatížení, dosahuje na silnici nečekaný výkon. Při použití systému řízení všech kol potřebuje k otočení poloměr jen 3,10 m, čímž se stává ideálním také pro sečení malých pozemků či čištění malých průjezdů. K ještě efektivnějšímu využití tohoto výkonného nosiče nástaveb zvolili výrobci dieselový motor s výkonem 75kW/102 PS se vstřikováním Common-rail. Nejvyšší povolená celková hmotnost vozidla je až 5 t a přívěsu 3,5 t. Samozřejmostí je moderní panoramatická kabina v provedení „Space-Frame“, díky které je zajištěn velmi praktický výhled na okolí a na nástavby.

-Rámová konstrukce vozidel Multicar TREMO CARRIER  byla koncipována pro různé nástavby. Mimo jiné také nabízí možnost instalace sací hadice, čímž je umožňuje například použití středové kombinace sekání a odsávání.

- Vozidla Multicar TREMO CARRIER jsou nejen kompaktní, výkonné ale také ekologické. V plynule regulovatelném dopravním režimu sníží elektronické řízení otáčky dieselového motoru, tím optimalizuje spotřebu paliva a sníží i hladinu hluku.

Máte zájem o více informací o tomto produktu? Chcete produkt předvést?
Zajímají vás možnosti financování?

Kontaktujte nás

Možnosti provedení:

tremo T tremo Carrier tremo S

Multicar TREMO T 
Úzkorozchodný transportér

Multicar TREMO Carrier 
Úzkorozchodný nosič nástaveb

Multicar TREMO Carrier S 
Úzkorozchodný nosič nástaveb s standardní hydraulikou
Multicar Tremo T je kompaktní transportér s hydrostatickým pohonem. Multicar TREMO Carrier je kompaktní nosič nástaveb pro ta nejmenší zákoutí a velké nároky. S pouhým 1,3m šířky byl koncipován pro vysoké požadavky komunální oblasti a průmyslu. Multicar TREMO Carrier S vyniká s náročnou univerzální pracovní hydraulikou (LS hydraulika) se dvěma pracovními okruhy (2x 58 l/ 210 bar). Požadovaný výkon je dosažen již při značně snížených otáčkách dieselového motoru, čímž je také snížena hladina hluku.