bootstrap slider

Multicar M27

Multicar M27

Vysoký přepravní výkon, kvalita Německých výrobců, inovativní technologie pohodlná kabina typu Space-Frame, obratnost při manipulaci a mnohé další. To vše v sobě nese Multicar M27. Multicar M27 se stala nástupcem oblíbené Multicar M26. Díky vznětovému motoru VW s výkonem 75 kW (splňující emise EURO 5) se jedná o úsporné vozidlo s širokou škálou uplatnění. Tři montážní místa Vám v krátké době umožní Multicar M27 přestavit, čímž je zaručena multifunkčnost a variabilita uplatnění. Systém ABS, posilovač řízení a  ergonomická kabina zajistí řidiči pohodlí a bezpečnost při manipulaci s vozidlem. Vynikající jízdní vlastnosti a maximální rychlost až 90 km/h umožňuje rychlý přesun z pracoviště. Multicar M27 je ideálním partnerem pro všechny úkoly, lze jej upravit na Vaše přání dle výběru ze dvou rozvorů náprav, pohonem 4x2 nebo 4x4 a z různých variant hydrauliky. Jedná se o silné vozidlo s velkou přepravní kapacitou.

m27

Multicar M27 B

Multicar M27 B je silný kompaktní transportér s velkou přepravní kapacitou. Tento nosič nástaveb je s jednookruhovou stacionární hydraulikou s výkonem až 45l/min. a provozním tlakem až 200 bar, která je optimální k pohonu stacionárně provozovaných nástaveb. Muticar M27 B je tak ideálním vozidlem pro přepravu s třístranným sklápěčem, nástavbu lisu na odpadky, zvedací pracovní plošinu, jeřáb apod.

Multicar M27 C

Multicar M27 C je profesionálním nosičem nástaveb s 2-okuhovou nebo 3-okruhovou mobilní hydraulikou s možností propojení okruhů a pohonem všech kol. S výkonem 2x45 l/min a pracovním tlakem až 200 bar lze provozovat více nástaveb současně. Multicar M27 C je ideální zejména pro nástavby pro zimní údržbu, sekačky, zametací nástavby, mycí nástavby, nástavby na vysávání listí apod. I v případě Multicar M27 C zvolili konstruktéři motor VW se zdvihovým objemem 1,968 cm3 a výkonem 75 kW.

Multicar M27 T

V případě Multicar M27 T se jedná o silný transportér s velkou přepravní kapacitou. Korbu je možné sklápět ve třech směrech, a to se sklápěcím úhlem 45 stupňů, jedná se o nízkonákladovou elektrickou sklápěcí hydrauliku. Multicar M27 T si můžete objednat s krátkým nebo dlouhým rozvorem náprav a s pohonem 4x2 nebo 4x4. Díky svým vlastnostem je Multicar M27 T ideálním vozidlem pro nakládání sypkého materiálu na třístranný sklápěč. Zvýšit přepravní kapacitu lze připojením přívěsu s celkovou hmotností až 3,5 t. Služby transportéru využijete nejen na silnici, ale i v terénu.

Máte zájem o více informací o tomto produktu? Chcete produkt předvést?
Zajímají vás možnosti financování?

Kontaktujte nás

Možnosti provedení:

M27 M27 M27 M27
Kompaktní transportér a nosič nástaveb Multicar M27 T Transportér Multicar M27 B Nosič nástaveb s jednookruhovou hydraulikou Multicar M27 C Profesionální nosič nástaveb s mob. hydraulikou
Vozidlo Multicar M27 je pokračováním dlouholeté tradice, která započala v 50.letech výrobou modelu Multicar M21 a úspěšně pokračovala až do konce roku 2010,  kdy byla ukončena výroba modelu Multicar M26. Výkonný nosič nástaveb ve spojení s velkou přepravní kapacitou, to vše za příznivou cenu. To jsou vozidla typové řady Multicar M27. Multicar M27 T je transportér, který se vyznačuje velkou přepravní kapacitou. K dodání jako třístranný sklápěč s krátkým nebo dlouhým rozvorem kol a pohonem 4x2 nebo 4x4. Vhodný pro přepravu po silnici i v terénu.  Multicar M27 B je kompaktní transportér a nosič nástaveb s jednookruhovou stacionární hydraulikou s výkonem až 45 l/min. a provozním tlakem až 200 bar.  Robustní vozidlo vhodné jak k přepravě materiálu tak k provozu stacionárních nástaveb.  Multicar M27 C je profesionální nosič nástaveb s 2-okruhovou nebo 3-okruhovou mobilní hydraulikou a pohonem všech kol. S výkonem 2x45 l/min. a pracovním tlakem až 200 bar lze provozovat více nástaveb současně, přičemž je možné i propojení hydraulických okruhů a zvýšení výkonu na 90 l/min.