Glutton

Elektrický komunální vysavač Glutton®

Glutton je belgická značka komunálních vysavačů určených pro údržbu veřejných prostor, soukromých objektů i průmyslových a obchodních areálů.

Glutton je vyráběn ve výrobním závodě společnosti Lange Christian SA ve městě Andenne v Belgii. Historie společnosti sahá do roku 1988 s tím, že komunální vysavač Glutton představila již v roce 1995. Od tohoto data je výrobek neustále inovován a vyvíjen tak, aby co nejefektivněji sloužil svému účelu. Společnost Unikont Group s.r.o. je výhradním dovozcem komunálních vysavačů Glutton od roku 2019.

Použití komunálních vysavačů Glutton: průmyslové a obchodní areály, výstaviště, kulturní, hudební a folklórní festivaly, logistické parky, nákupní centra, vlakové a autobusové stanice a terminály, parkoviště, areály nemocnic, historické centra a památkové zóny měst a obcí, lázeňská centra a kolonády, náměstí a parky měst...

Je vhodný jak do exteriérů, tak do interiérů.

Výhody komunálních vysavačů Glutton: spolehlivý, výkonný a velmi efektivní pomocník, ekologický,  tichý a šetrný k životnímu prostředí. Provoz stroje bez dodatečných nákladů a bez nákladů na pohonné hmoty.

V současné době je vysavač Glutton® Elektric vyráběn ve dvou provedeních:

-          Glutton® 2211 Elektric – základní model

-          Glutton® 2411 Elektric – model s možností rozšířené výbavy