Venkovní úklidová technika

Společnost Unikont Group s.r.o. je v komunální sféře známá především jako výhradní dovozce produktů značek Hako a Multicar, dále jako dodavatel zimních a letních nástaveb Epoke, Trilety a ABM TECHNOLOGY.

Nejvýznamnější součást nabídky komunální techniky společnosti Unikont Group dlouhodobě tvoří lehká užitková vozidla a nosiče nástaveb Multicar, včetně nejnovějšího modelu Multicar M31 a všestranné nosiče nástaveb Hako Citymaster. Tato mnohostranně využitelná komunální vozidla Multicar a Hako Citymaster se stala neodmyslitelnými pomocníky při úklidu a údržbě ve městech a obcích a jsou zárukou špičkové německé kvality, což se odráží na její vysoké oblibě u nás i jinde ve světě. Vozidla značky Hako a Multicar je možné využít v komunální sféře, odpadovém hospodářství, stavebnictví, zemědělství a zahradnictví, průmyslu a mnoha dalších oborech.

Hlavními výhodami komunální techniky Multicar a Hako Citymaster je kromě bezkonkurenční kvality právě vysoká variabilita a univerzálnost využití vozů ve všech ročních obdobích. Vozidla Multicar a Hako Citymaster mají velmi širokou škálu využití, než pouze jako komunální vozidla. Mezi volitelné nástavby patří mimo jiné radlice, sypače, kartáče, mycí lišty, kropičky, vodní cisterny, lisy na odpadky a další.

V roce 2014 Unikont Group s.r.o. rozšířil svou nabídku o žací techniku značky AS Motor, která se specializuje na mulčovací techniku pro nasazení v těžkých podmínkách a dálkově ovládané mulčovače Timan.

Kvalita veškeré dodávané komunální techniky a vysoká úroveň servisu s garancí servisního zásahu do několika hodin a poskytování komplexních služeb zákazníkům jsou naší prioritou.