fbpx

AS 63 2T ES

Mulčuje i tam, kde je to pro ostatní nad jejich síly. Sekačka AS 63 2T ES je vybaven naším vlastním celosvětově unikátním dvoudobým motorem, který odpovídá Evropské emisní normě 97/68/EC. Tento motor nezná žádná omezení při práci na svazích. Je rovněž vybaven funkcí EasyStart se systémem zapalování (CDI), což umožnilo o polovinu snížit spouštěcí otáčky motoru. Čistý vzduch do motoru je nasáván přes snorchlový filtr, zatímco otáčky dvoudobého motoru zajišťují výkon ve vysoké trávě. Tvrzená kliková hřídel s přídavným ložiskem chrání motor i v těch nejtěžších podmínkách. Velké vzduchem plněné pneumatiky se šípovým dezénem jsou ideální pro sečení v terénu.

Plošný výkon sekačky až 2400 m²/h je možný díky silnému dvoudobému motoru s výkonem 6,7 k a šířce sečení 61 cm. AS 63 2T ES si snadno poradí s trávou vysokou až 100 cm.

Jednoduchá, pohodlná a bezpečná obsluha

Robustní převodovka s diferenciálem s omezeným prokluzem zajišťuje spolehlivý chod a umožňuje bezpečnou práci i v obtížném svažitém terénu a na mokrém povrchu. Model má automatický omezovač rychlosti pro jízdu ze svahu, automatický diferenciál s omezeným prokluzem a automatickou parkovací brzdu, která se zapne při vypnutí pojezdu.

  • Garance kvality
  • Neobvyklá odolnost
  • Skvělá výdrž

Moderní sekačka na svahy a obtížný terén

Technické údaje

Technické údaje
Šířka sečení61 cm
Max. výška trávy100 cm
MotorAS 165 ES
Objem motoru165 cm³
Max. výkon4,4/6,0 kW (k)
Jmenovitý výkon 4,0/5,4 kW (k)
Otáčky 3800 ot./min
Spojka nožeANO
Zadní výhozANO
Uzavřená začí skříňANO
Křížový nůžANO
Výška sečení50-100 cm
Pohonmechanický
Max. rychlost4 km/h
Uzávěrka diferenciáluANO
Automatická parkovací brzdaANO
Objem nádrže3 l
Rozměry D/Š/V191x70x99 cm
Hmotnost77 kg

Máte zájem o naše stroje nebo potřebujete poradit?

Zpět nahoru